ثبت شرکت در مشهد - خدمات مالیاتی در مشهد

صفر تا صد اخذ مجوز اینماد - شرکت آوا حساب توس

برچسب‌ها

اخذ جواز تاسیس در تهران اخذ پروانه کسب در مشهد اداره کار تغییر موضوع شرکت با مسولیت محدود تغییر موضوع شرکت سهامی خاص تغییر و تمدید ثبت برند خشکبار ثبت برند در بیرجند ثبت برند در تهران ثبت برند در زاهدان ثبت برند در مشهد ثبت برند مواد غذایی ثبت شرکت ثبت شرکت ارزان ثبت شرکت تعاونی در مشهد ثبت شرکت در اروند ثبت شرکت در بندر انزلی ثبت شرکت در بیرجند ثبت شرکت در تهران ثبت شرکت در زاهدان ثبت شرکت در قشم ثبت شرکت در مشهد ثبت شرکت در مناطق آزاد ثبت شرکت در چابهار ثبت شرکت در کیش ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد ثبت علامت تجاری ثبت علامت تجاری در ایران ثبت علامت تجاری در مشهد حسابداری حسابداری مالیاتی راهنمای ثبت شرکت صورتجلسه تغییر موضوع شرکت مالیات بر ارزش افزوده مدارک مورد نیاز انحلال شرکت مدارک مورد نیاز تغییر موضوع شرکت مدارک مورد نیاز ثبت شرکت مزایای ثبت شرکت در مناطق آزاد معاملات فصلی میزان مالیات نقل و انتقال سهام هیات مدیره وکیل وکیل در مشهد پایان نامه ارشد پایان نامه حسابداری

همکاران۰۹۱۵۴۴۲۲۱۴۹-۰۹۹۰۰۲۱۶۲۳۱ -۰۵۱۳۷۶۱۱۸۰۰ شنبه الی پنج شنبه ۸ الی ۱۶.۳۰ مشهد بلوار خیام بلوار ارشاد ارشاد ۶ وحدت ۲ پلاک ۴۳ روبه روفضای سبز


ما را دنبال کنید:

صفر تا صد اخذ مجوز اینماد

صفر تا صد اخذ مجوز اینماد

در ابتدا باید بدانیم اینماد چیست و اخذ مجوز اینماد چه فوایدی دارد. اینماد یکی از عوامل مهم در توسعه تجارت الکترونیکی بوده و اگر شما در سایتی بخواهید محصولی را به فروش رسانده و پرداخت انلاین داشته باشید، نیاز به یک نماد اعتماد دارید. نماد اعتماد الکترونیکی، به خریداران پرداختی امن و سالم را می دهد.

 

هر مراجعه کننده ای که روی نماد الکترونیکی کلیک می کند که نشان آن در صفحه‌ اصلی وبسایت می باشد، می‌تواند به اطلاعات وبسایت شامل آدرس سایت، وضعیت نماد(تاریخ اعتبار آن)، آدرس شرکت، تلفن و پست الکترونیکی فروشگاه دسترسی داشته باشد. اگر نماد مورد نظر معتبر باشد یعنی فعالیت‌های وب‌سایت قانونی بوده و میتوانید با اطمینان از فروشگاه آن وبسایت خرید انجام دهید. این نکته را حتما در نظر داشته باشید که اینماد حتما باید قابل کلیک شدن بوده و فقط عکس آن توسط مدیر سایت در صفحه اول قرار نگرفته باشد. قرار دادن تنها عکس اینماد غیرقانونی بوده و ممنوع است. بعلاوه با وارد شدن به وبسایت اینماد و بعد لز انتخاب لیست کسب‌ و‌کارهای دارای نماد الکترونیکی، به صفحه‌ای می روید که با وارد کردن آدرس دامنه سایت می ‌توانید وضعیت نماد سایت را چک کنید. بنابراین برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی درج تنها IP کافی نیست و حتما باید دامنه‌ ثبت شده داشته باشید.

 

بعضی از کسب و کارها هستند که مقررات نماد اعتماد الکترونیکی  و مجوز اینماد نیاز ندارند

 

  • وبسایت هایی که زیر دامنه وبسایت اصلی هستند. در این حالت صرفا دامنه اصلی باید اینماد دریافت کند و سایت یا وبلاگ زیردامنه به تقاضای اینماد نیازی ندارد.
  • وبسایت هایی که یک قسمت تحت عنوان فروشگاه دارند صرفا برای همان بخش باید اینماد بگیرند.
  • سایت هایی که برای خدماتی که ارائه می دهند پولی دریافت نمی کنند. به عبارت دیگر ارائه خدمات و سرویس آن ها رایگان است.
  • پلت فورم هایی که به خریدارانشان امکان سفارش نمی دهند.

 

طول مدت اعتبار نماد اعتماد الکترونیکی یک سال است. پس از انقضای این بازه ، باید نسبت به تمدید آن اقدام نمود. در غیر این صورت به عنوان متخلف شناخته خواهید شد. فرایند تمدید به این شکل است که صاحب اینماد می بایست سه هفته قبل از انقضای مدت درخواست تمدید خود را به مرکز ارائه دهد. مرکز پس از ارزیابی طول مدت فعالیت ، نسبت به تمدید مجوز اقدام خواهد نمود.

 

صفر تا صد اخذ مجوز اینماد

 

مدارک لازم برای دریافت مجوز اینماد ( نماد اعتماد الکترونیک )

 

متقاضیان حقیقی:

۱- تصویر مجوز فعالیت (اگر موجود هست)

۲- تعهدنامه شخصیت حقیقی

۳- مدارک فردی : تصویر کارت ملی ، تصویر صفحه اول شناسنامه ، تصویر کارت پایان خدمت (برای متقاضیان آقا و اختیاری) ، عکس ۳*۴ (بصورت اختیاری)، شماره تلفن همراه

۴- آدرس و تلفن ثابت دقیق منزل به همراه کد پستی

۵- آدرس و تلفن ثابت دقیق محل کسب و کار به همراه کد پستی

 

متقاضیان حقوقی (تجاری /غیرتجاری):

۱- تصویر اصل اساس ‌نامه

۲- تصویر آگهی روزنامه رسمی

۲- آگهی آخرین تغییرات اسامی اعضای هیئت مدیره (در صورت وجود)

۳- آگهی آخرین تغییرات آدرس (در صورت وجود)

۴- آگهی آخرین تغییرات موضوع فعالیت شرکت (در صورت وجود)

۵- تعهدنامه شخصیت حقوقی

۶- تصویر پروانه /مجوز فعالیت

۷- تمامی مدارک بندهای ۲،۳،۴ از متقاضیان حقیقی برای مدیر عامل و رییس هیئت مدیره

 

مرحله اول اخذ مجوز اینماد

این نکته را مدنظر داشته باشید که مجوز اینماد فقط به کسب و کارهای اینترنتی ای داده می شود که در فروشگاه اینترنتی آنها فروش کالا و خدمات صورت می گیرد. اگر وبسایتی دارید که فقط شامل تبلیغات یا معرفی برند خاصی هست، نیازی به گرفتن اینماد ندارید. پس از وارد شدن به وبسایت enamad.ir وارد قسمت “ورود به سامانه اینماد کسب و کارها” شوید.

چنانچه قبلا حساب کاربری داشته اید، می توانید با اطلاعات خود وارد پرتال خود شده و مراحل اخذ مجوز را طی نمایید. اگر حساب کاربری ندارید، وارد قسمت “ایجاد حساب کاربری” شوید.

 

مرحله دوم 

اگر نیاز به تکمیل اطلاعات فردی دارید آن را انجام دهید. توجه کنید برای تایید و رد کردن این مرحله و ثبت اطلاعات فردی، بعد از پر کردن اطلاعات و کلیک روی گزینه ثبت و تایید، سیستم به صورت پاپ آپ یک کد چند رقمی و یک شماره سامانه پیامک داده که در اینجا می بایست کد چند رقمی را با شماره همراه ثبت شده در سیستم به شماره سامانه پیامک کنید. سپس مجدد گزینه تایید و ثبت را بزنید.

 

مرحله سوم 

پس از ثبت اطلاعات فردی برای تکمیل فرایند تشکیل پرونده باید وارد منوی تکمیل اطلاعات شده و گزینه بارگذاری مدارک را انتخاب کنید. در این مرحله مدارک اجباری که میبایست آپلود کنید شامل تصویر صفحه اول شناسنامه و تصویر کارت ملی شخص می باشد. همانطور که در بخش مدارک اشاره شد دو مورد کارت پایان خدمت و یک عکس ۳*۴ به صورت اختیاری می باشند.

 

مرحله چهارم 

این مرحله باید تلفن همراه و ثابت خود را ثبت کنید. برای تایید شماره ثابت باید با تلفن ثابت خود به یکی از شماره های داده شده، زنگ زده و زمانی که سیستم از شما کد احرازتون رو درخواست کرد، کد شش رقمی داده شده در پرتال خود را وارد نمایید تا تلفن ثابت شما نیز احراز شود. توجه کنید در مرحله دوم شماره همراه خود را وارد کرده اید. همچنین برای تماس با شماره های مرکز میبایست از شنبه تا چهارشنبه بین ساعات ۸ الی ۱۶ اقدام نمایید.

صفر تا صد اخذ مجوز اینماد

مرحله پنجم

پس از وارد و تایید کردن اطلاعات در مرحله چهارم، وارد منوی کسب و کار شوید و منوی افزودن دامنه را انتخاب نمایید. در این مرحله باید اطلاعات کسب و کار خود را وارد نمائید که شامل این موارد می شود: نام کسب و کار به فارسی و انگلیسی، دامنه وبسایت، تلفن ثابت محل کسب و کار، آدرس و کد پستی محل کسب و کار و … را وارد نمایید.

پس از ثبت اطلاعات کسب و کار خود، باید یک نام کاربری و رمز عبور مشتری در وبسایت خود تعریف نموده و آن را در این قسمت وارد کنید تا اپراتور سامانه بتواند یک خرید تستی از وبسایت شما انجام دهد. در اخر پس از انتخاب گزینه ثبت، وارد صفحه تایید فنی دامین و کسب و کار خود می شوید.

در اینجا چهار راه برای تایید کسب و کار ثبت شده خود دارید که پیشنهاد می شود از طریق آسان و بی دردسر، این تایید را بگیرید. بهترین راه از روش دادن ایمیل و گرفتن تاییدیه فنی می باشد. به این صورت که گزینه نارنجی رنگ ارسال ایمیل را انتخاب می نمایید و سپس وارد ایمیلی که در همین مرحله برای کسب و کار خود ثبت نموده اید می شوید. سپس کد احرازی را که سامانه برای ایمیلتان ارسال نموده است را در همینجا وارد کرده و گزینه تایید کد را انتخاب نمایید تا کسب و کار شما تایید شود.

 

بیشتر بخوانید: ثبت برند بدون مجوز

 

مرحله ششم

این مرحله، مرحله معرفی و ثبت کالاهایی است که میخواهید ارائه دهید. این مرحله خیلی ساده و گویاست. پس از معرفی و ثبت خدمت و کالا خود، سایت یک فرم نظرسنجی به شما می دهد که باید آن را پر کنید.

 

مرحله هفتم

بعد از پر کردن فرم نظر سنجی، پرونده دامین خود را برای بررسی فنی کارشناس بفرستید تا سایت از سوی کارشناس مرکز با توجه به چک لیستی که در این مرحله مشاهده می کنید، بررسی شود. امکان ایرادگیری در این مرحله هست که باید رفع شوند. پس از رفع کردن ایرادات چک لیست، مجددا پرونده را جهت بررسی از داخل پرتال ارسال نمایید تا مجدد کارشناس مرکز آن را بررسی نماید. این روند دو روز تا یک هفته یا بیشتر ممکن است طول بکشد.

 

مرحله هشتم

در پایان پس از تمام شدن بررسی فنی در مرحله هفتم، از طریق پرتالی که ایجاد کرده اید یک تعهد نامه الکترونیکی می دهند که باید آن را مطالعه نموده و تایید نمایید. چنانچه ثبت کسب و کار خود را به صورت صنفی انجام داده اید، پرتال شما را برای ارسال مدارک و مجوزها راهنمایی می کند. پس از تایید تعهد نامه، پرونده شما برای بررسی و تایید نهایی مورد بررسی قرار گرفته و پس از حداکثر یک روز کد مجوز اینماد صادر می شود. می توانید آن را کپی نموده و در سایت خود از آن استفاده نمایید.

 

کارشناسان و مشاوران شرکت آوا حساب توس می توانند به بهترین و ساده ترین حالت شما را یاری کرده تا به سریعترین صورت، اینماد خود را دریافت نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:

۰۹۱۵۴۴۲۲۱۴۹

۰۹۹۰۰۲۱۶۲۳۱

۰۵۱۳۷۶۱۱۸۰۰

دبیر
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت