ثبت شرکت در مشهد - خدمات مالیاتی در مشهد

مدیریت طرح - شرکت آوا حساب توس

برچسب‌ها

اخذ جواز تاسیس در تهران اخذ پروانه کسب در مشهد اداره کار تغییر موضوع شرکت با مسولیت محدود تغییر موضوع شرکت سهامی خاص تغییر و تمدید ثبت برند خشکبار ثبت برند در بیرجند ثبت برند در تهران ثبت برند در زاهدان ثبت برند در مشهد ثبت برند مواد غذایی ثبت شرکت ثبت شرکت ارزان ثبت شرکت تعاونی در مشهد ثبت شرکت در اروند ثبت شرکت در بندر انزلی ثبت شرکت در بیرجند ثبت شرکت در تهران ثبت شرکت در زاهدان ثبت شرکت در قشم ثبت شرکت در مشهد ثبت شرکت در مناطق آزاد ثبت شرکت در چابهار ثبت شرکت در کیش ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد ثبت علامت تجاری ثبت علامت تجاری در ایران ثبت علامت تجاری در مشهد حسابداری حسابداری مالیاتی راهنمای ثبت شرکت صورتجلسه تغییر موضوع شرکت مالیات بر ارزش افزوده مدارک مورد نیاز انحلال شرکت مدارک مورد نیاز تغییر موضوع شرکت مدارک مورد نیاز ثبت شرکت مزایای ثبت شرکت در مناطق آزاد معاملات فصلی میزان مالیات نقل و انتقال سهام هیات مدیره وکیل وکیل در مشهد پایان نامه ارشد پایان نامه حسابداری

همکاران۰۹۱۵۴۴۲۲۱۴۹-۰۹۹۰۰۲۱۶۲۳۱ -۰۵۱۳۷۶۱۱۸۰۰ شنبه الی پنج شنبه ۸ الی ۱۶.۳۰ مشهد بلوار خیام بلوار ارشاد ارشاد ۶ وحدت ۲ پلاک ۴۳ روبه روفضای سبز


ما را دنبال کنید:

مدیریت طرح

مدیریت طرح چیست

براساس استاندارد مدیریت طرح انجمن مدیریت پروژه آمریکا ،مدیریت طرح عبارت است از “مجموعه ای از پروژه های مرتبط با هم در مسیری هماهنگ جهت بدست آوردن مزایا و کنترل که بصورت فردی نمی توان آن را مدیریت نمود”.پروژه ها و طرح ها مزایایی را به سازمان  بوسیله بالا بردن ظرفیتهای  جاری یا توسعه ظرفیت جدید ،ارائه می دهنداصولا مزایا بیان شده در انتهای هر طرح ارائه می شود .

 در واقع مدیریت طرح ، مسئولیت هدایت پروژه های درون طرح را در جهت همراستا قراردن آنها با اهداف استراتوژیک سازمان برعهده دارد.

 

وظیفه اصلی مدیریت طرح بررسی ، هدایت و کنترل در سطح کلان می باشد و می توان گفت :

*تفیض اختیار به مدیران پروژه

*نظارت و یکپارچه سازی کارهای صورت گرفته توسط پروژه ها

*اطمینان  از اینکه پروژه ها در راستای مزایای طرح حرکت می کنند 

*ارزیابی ریسک های پروژه در سطح طرح 

*کمک به مدیران پروژه در جهت بهینه سازی روشهای مدیریت پروژه

 

  در این میان نقش مدیر طرح در واقع تعامل با مدیران پروژه و پشتیبانی آنها در هدایت پروژه می باشد .مدیر طرح مسئولیت اطمینان حاصل نمودن از اینکه تمام ساختار طرح و فرآیندهای مدیریت طرح، تیم های پروژه را قادر به تکمیل موفقیت آمیز کارهایشان و تحویل درست و به موقع خروجی های، می باشد.مدیر طرح می بایست تمرکز بر روی طرح و فرآنیدها و فرهنگ سازمانی داشته باشد. در شکل ذیل روابط بین مدیریت طرح و مدیریت پروژه نشان داده شده است.

 

همانطور که در مدیریت پروژه ها با تجربه تر می شوید، ممکن است از شما خواسته شود مجموعه ای از پروژه ها را به طور کامل مدیریت کنید. این نوع مدیریت معمولاً چالش برانگیزتر از مدیریت یک پروژه به تنهایی است، چرا که شما بودجه بیشتر، تیم بزرگتر و مسئولیت خطیرتری از قبل خواهید داشت

 

 

یک طرح چیست؟

ساده ترین تعریف این است که طرح مجموعه ای از پروژه هاست. اما صبر کنید! پروژه ها به دلایلی در یک گروه قرار گرفته اند . . . آنها معمولاً در اهداف استراتژیک سازمان با هم اشتراکاتی دارند.

همچنین ممکن است طرح ها شامل فعالیت های تکراری (عملیات) در محدوده شان باشند که باعث می شود طبیعت متفاوتی نسبت به پروژه ها داشته باشند.

فرض کنید از شما خواسته شده است یک طرح جهت ساخت یک مجتمع تجاری شامل ۳ پروژه ساخت و مقداری فعالیت عمومی در مورد بازاریابی و فروش واحدها را اجرا کنید. چه کار خواهید کرد؟ راه حل اینجاست:

 

جهت ارتباط با کارشناسان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۵۴۴۲۲۱۴۹ و ۰۵۱۳۷۶۱۱۸۰۰ تماس حاصل فرمایید

admin
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت