کلینیک مالی آوا

خرید و فروش شرکت با ارزان ترین قیمت

حتما برای شما پیش آمده است که بخواهید در مزایده یا مناقصه ای شرکت کنید که نیاز سریع به خرید شرکت داشته باشید. شاید نیاز داشته باشید فروش شرکت را تجربه کنید! فرقی نمیکند در چه شهری زندگی می کنید. در مشهد ، در تهران یا هر شهر دیگری که باشید، کلینیک مالی و حقوقی آوا کار شما را با ارزان ترین قیمت و سریعترین روش راه می اندازد.

خرید شرکت :

ثبت شرکت نیاز به زمان دارد ولی شما می توانید شرکت هایی که در گذشته ثبت شده اند و یا حتی دارای رتبه بندی هستند را خریداری نمایید. شما باید قبل از خرید یک شرکت در این زمینه اطلاعات کافی را بدست آورید تا بدون اتلاف وقت و هزینه زیاد، به هدف مورد نظر خود دست پیدا کنید.
قبل از اینکه شرکتی را خریداری کنید، باید به نوع شرکت اعم از شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی خاص و…، نوع رتبه بندی که به آن گرید شرکت می گویند ، مکان و مدت زمان تاسیس شرکت، دارا بودن کد اقتصادی و نداشتن بدهی های مالیاتی توجه داشته باشید.

فروش شرکت :

اگر به هر دلیلی قصد فروش شرکت خود را دارید، می توانید به جای انحلال شرکت، با رعایت قوانین و شرایط، شرکت خود را واگذار کرده و از خریدار پول دریافت نمایید. این در حالی است که برای انحلال شرکت، بایستی مراحل مختلفی را بگذرانید اما برای واگذاری شرکت، نیازی به طی این مراحل نخواهید داشت. وقتی شرکتی به فروش می رسد، تمام مسئولیت ها و امور شرکت به فرد خریدار واگذار شده و اعضای قبلی از کادر مسئولیت خارج می شوند. به تبع، اعضای جدید که شرکت را خریداری نموده اند وارد کادر اجرایی و مسئولیت ها می شوند.

خرید و فروش شرکت با ارزان ترین قیمت

مدارک مورد نیاز برای خرید و فروش شرکت

  1. تمامی اعضا و سهامداران کسانی که می خواهند شرکت را بخرند و تمامی اعضای قبلی شرکت بایستی کپی شناسنامه و کارت ملی (الکترونیک) خود را به همراه داشته باشند.
  2. کپی روزنامه رسمی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت نیز مورد نیاز هستند.

هزینه و شرایط خرید و فروش شرکت آماده

شرکت های آماده قیمت خاصی ندارند چون هزینه هر شرکت با توجه به شرایطی که دارد، متفاوت است. این شرایط شامل مواردی چون سال ثبت شرکت، کارکرد شرکت در این مدت، مبالغ پروژه های منعقد شده، نداشتن بدهی مالیاتی، پرداخت شده بودن مالیات و ارزش افزوده پروژه ها، نوع رتبه بندی شرکت، دارا بودن کد اقتصادی و خیلی موارد دیگر است. کد اقتصادی برای واردات و صادارت دارای اهمیت زیادی است و اینکه آیا این موضوع برای شما مهم است یا خیر، از جمله شرایط و فاکتور خرید شما می تواند باشد. نکته مهم دیگر اینکه مهندسین امتیاز آور شرکت قرارداد چند ساله با شرکت دارند. در بهترین و کامل ترین حالت، شرکت باید اعتبار ۴ ساله داشته و مهندسین قرارداد دوساله داشته باشند. در اصطلاح به این شرکت چهارسال دو سال می گویند.

انواع رتبه بندی برای شرکت ها تعریف می شود که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به متخصصین کلینیک مالی و حقوقی آوا مراجعه کرده یا با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید تا بهترین مشاوره را برای خرید ارزان ترین شرکت یا فروش شرکت خود با بهترین قیمت را دریافت کنید.

مزایای خرید شرکت آماده در کلینیک مالی و حقوقی آوا

• در زمان صرفه‌جویی می شود چون دیگر نیازی به انجام مراحل ثبت شرکت ، دریافت کد اقتصادی ، گواهی مالیات بر ارزش افزوده و سایر مراحل ثبت شرکت ها نیست.
• نیاز به اخذ کد اقتصادی نمی باشد.
• اگر شرکت دارای کارکرد باشد، می توانید از سابقه و رزومه‌ شرکت ثبت شده و همچنین از پیشینه خوب و حسن سابقه آن برای کسب و کار خود استفاده کنید.
• عدم نیاز به اخذ گواهی مالیات بر ارزش افزوده
• عدم نیاز به داشتن گواهی عدم سوء پیشینه
• اگر شرکتی که دارید می خرید دارای رتبه بندی باشد، در کوتاهترین زمان ممکن می توانید در مزایده‌ها و مناقصه‌های دولتی شرکت داشته باشید.
• بدون اینکه زمانی تلف شود یا هزینه ای کنید، صاحب دارایی ها و سهام شرکت می شوید.
• اخذ مجوز برای شرکت جدید، نیازی نیست بگیرید.
• اگر شرکت خیداری شده، دارای رتبه بندی باشد نیاز نیست وقت و هزینه ای برای اخذ رتبه بندی صرف کنید.

مزایای فروش شرکت آماده در کلینیک مالی و حقوقی آوا

• اگر می خواهید شرکت خود را بفروشید، نیازی به گذراندن مراحل طولانی و پر هزینه انحلال ندارید.
• در وقت و هزینه صرفه جویی می شود.

شرکت رتبه دار خریداری کنیم یا بدون رتبه بندی؟

اگر زمان کافی برای ثبت شرکت خود ندارید می توانید شرکت هایی را که قبلا ثبت شده اند و صاحبان آن شرکت ها به هر دلیلی می خواهند شرکت خود را بفروشند، یا به اصطلاح شرکت های آماده واگذاری را خریداری نمایید. اما قبل از خرید یا فروش شرکت خود، اطلاعات کافی را کسب نمایید تا هم در زمان و هم در هزینه بتوانید صرفه جویی کرده و به هدف خود دست یابید.

حتما توجه کنید قبل ازینکه شرکتی را خریداری کنید به نکاتی چون نوع شرکت (شرکت سهامی خاص یا شرکت با مسئولیت محدود)، رتبه دار بودن یا نداشتن رتبه بندی، نوع و پایه رتبه بندی شرکت (رتبه پیمانکاری،‌ رتبه مشاور یا رتبه بندی های دیگر)، مدت زمان تاسیس و ثبت شرکت و همچنین دارا بودن کد اقتصادی و نداشتن بدهی مالیاتی توسط آن شرکت، توجه نمایید.

شرکت در مناقصه ها و مزایده های دولتی

اگر می خواهید در مناقصه یا مزایده ای شرکت کنید، باید نسبت به خرید رتبه بندی اقدام کنید. بعبارتی باید شرکتی خریداری کنید که دارای رتبه بندی یا گرید مناسب در زمینه فعالیت تخصصی شما باشد.
همانطور که در بخش هزینه ها اشاره شد، برای خرید و فروش شرکت و رتبه بندی نمی‌توان قیمت مشخصی را مشخص کرد. چون این نرخ برای شرکت ثبت شده، به مسائل مختلفی که به آن‌ها اشاره کردیم بستگی دارد. قیمت رتبه بندی یا همان گرید شرکت نیز به شرایط و مسائل مختلفی مربوط می شود. بنابراین قیمت فروش شرکت و رتبه بندی به صورت توافقی و با توجه به نظر خریدار و فروشنده تعیین و نقل و انتقال آن صورت خواهد گرفت.

بیشتر بدانید: مشاوره مالیاتی

خرید و فروش شرکت های دارای رتبه بندی :

همانطور که اشاره شد، برای اینکه در مناقصات و مزایده های دولتی شرکت کنید باید شرکت شما دارای رتبه بندی باشد. شرکت ها از نظر رتبه بندی به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. مثل شرکت رتبه بندی انبوه سازان، شرکت رتبه بندی پیمانکاری، شرکت رتبه بندی مشاوران، شرکت رتبه بندی انفورماتیک.

برخی از صاحبان شرکت ها به دلایل مختلفی ممکن است بخواهند شرکتشان را که دارای رتبه بندی هست، را واگذار کنند. بعضی از افراد دیگر هم که قصد ایجاد شرکتی را دارند، می توانند با خرید شرکت های دارای رتبه بندی، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند.

آن ها بعد از توافق در مورد هزینه ها و سایر مسائل می توانند شرکت خود را خرید یا فروش نمایند.

انواع رتبه بندی شرکت ها

رتبه بندی شرکت های مشاور

شرکت های مشاور به سه نوع رتبه بندی ۲،۱ و۳ تقسیم و گروهبندی می شوند. بالاترین رتبه ۱ و پایین ترین رتبه ۳ است. شرکت های مشاوران شامل گروه های راه و ترابری، مهندسی آب، انرژی، شهرسازی و معماری مطالعات کشاورزی، نفت و گاز، صنعت و معدن، پست و مخابرات و تخصص های مشترک می باشند.

رتبه بندی شرکت های انفورماتیک

رتبه بندی در شرکت های انفورماتیک به بخش های مختلفی تقسیم می شود. از جمله آنها می توان به تولید و پشتیبانی موارد سخت افزاری، تولید و ارائه دستگاه های جانبی، تولید و ارائه قطعات جانبی و ملزومات، تولید و ارائه بخش های رایانه ای، تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش کاربر، خدمات شبکه های اطلاع رسانی، شبکه داده های مخابراتی و رایانه ای، تامین امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات، تولید و ارائه و پشتیبانی پکیج های نرم افزاری مثل نرم افزار های محتوا محور، آموزش و پژوهش در حوزه انفورماتیک، ارائه و پشتیبانی نرم افزارهای پایه، سیستم ها و ابزارها، سیستم های اتوماسیون صنعتی و سازمانی، مشاوره و طرح ریزی و نظارت بر اجرای پروژه های انفورماتیکی، خدمات پشتیبانی در حوزه های انفورماتیک، ارائه سیستم های ویژه اشاره کرد.

رتبه بندی شرکت های ای پی سی

شرکت های EPC شامل رشته های رشته طرح و ساخت آب، رشته طرح وساخت راه و ترابری، رشته طرح و ساخت ساختمان، رشته آثار تاریخی و فرهنگی، رشته طرح و ساخت کشاورزی می باشد.

چگونه از کلینیک مالی و حقوقی آوا شرکت ثبت شده و آماده بخریم؟

در برخی موارد پیش می‌آید که یا وقت و حوصله‌ کافی برای انجام مراحل اداری ثبت شرکت را ندارید. در برخی دیگر پیش می آید که بخواهید در یک مناقصه دولتی شرکت کنید و نیاز سریع به شرکتی دارید که دارای رتبه بندی در زمینه فعالیت تخصصی شما باشد. در این موارد راحت ترین و سریعترین راه، خرید یک شرکت ثبت شده و آماده است.

بیشتر بخوانید: ثبت برند

در کلینیک مالی و حقوقی آوا این فرصت در اختیار مشتریان عزیز قرار داده شده تا در کمترین زمان و ارزان ترین قیمت، بتوانند شرکت مورد نظر خود را خریداری کرده و به نتیجه دلخواه خود برسند. همچنین ممکن است به هر دلیلی بخواهید شرکت خود را واگذار کنید. باز هم متخصصین کلینیک مالی و حقوقی آوا با بهترین خدمات به شما سرویس دهی خواهند کرد. پس همین الان تلفن خود را بردارید و با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمائید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلینیک مالی آوا

کلینیک مالی آوا

                             اطلاعات تماس
دفتر تهران              دفتر مشهد
09193689446       09199864014
05136024422       09154422149

کلینیک مالی آوا حساب دارای دو نمایندگی در تهران و مشهد و دارا بودن افراد متخصص در هر زمینه

اخرین اخبار کلینیک مالی آوا حساب

جهت اطلاع از اخرین اخبار کلینیک مالی آوا حساب ایمیل خود را وارد کنید

مکان ما روی نقشه