ثبت شرکت در مشهد - خدمات مالیاتی در مشهد

تغییر حق امضا - شرکت آوا حساب توس

برچسب‌ها

اخذ جواز تاسیس در تهران اخذ پروانه کسب در مشهد اداره کار تغییر موضوع شرکت با مسولیت محدود تغییر موضوع شرکت سهامی خاص تغییر و تمدید ثبت برند خشکبار ثبت برند در بیرجند ثبت برند در تهران ثبت برند در زاهدان ثبت برند در مشهد ثبت برند مواد غذایی ثبت شرکت ثبت شرکت ارزان ثبت شرکت تعاونی در مشهد ثبت شرکت در اروند ثبت شرکت در بندر انزلی ثبت شرکت در بیرجند ثبت شرکت در تهران ثبت شرکت در زاهدان ثبت شرکت در قشم ثبت شرکت در مشهد ثبت شرکت در مناطق آزاد ثبت شرکت در چابهار ثبت شرکت در کیش ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد ثبت علامت تجاری ثبت علامت تجاری در ایران ثبت علامت تجاری در مشهد حسابداری حسابداری مالیاتی راهنمای ثبت شرکت صورتجلسه تغییر موضوع شرکت مالیات بر ارزش افزوده مدارک مورد نیاز انحلال شرکت مدارک مورد نیاز تغییر موضوع شرکت مدارک مورد نیاز ثبت شرکت مزایای ثبت شرکت در مناطق آزاد معاملات فصلی میزان مالیات نقل و انتقال سهام هیات مدیره وکیل وکیل در مشهد پایان نامه ارشد پایان نامه حسابداری

همکاران۰۹۱۵۴۴۲۲۱۴۹-۰۹۹۰۰۲۱۶۲۳۱ -۰۵۱۳۷۶۱۱۸۰۰ شنبه الی پنج شنبه ۸ الی ۱۶.۳۰ مشهد بلوار خیام بلوار ارشاد ارشاد ۶ وحدت ۲ پلاک ۴۳ روبه روفضای سبز


ما را دنبال کنید:

تغییر حق امضا

در صورت همراهی آواحساب  در این مطلب اطلاعاتی درباره تغییر حق امضا مجاز شرکت به دست خواهید اورد. و همچنین می توانید در مطالب قبلی وبسایت ما اطلاعاتی در زمینه های مختلف از جمله ثبت شرکت، اخذ رتبه، ثبت برند به دست آوید.

در این مقاله ، پژوهشگران آوا حساب ذره بین خود را به موضوع ویژه ای به نام تغییر حق امضا مجاز شرکت” معطوف کرده است و تلاش دارد ، شما را با جزئیات قانونی و اهمیت این موضوع آشنا کند.

قبل از پرداختن به موضوع تغییر حق امضاء مجاز شرکت لازم است با چگونگی اختصاص حق امضاء شرکت به افراد مشخص آگاه شوید.

افراد مجاز به حق امضاء در شرکت ،افرادی هستند که در جلسه ی هیئت مدیره برای این سمت تعیین شده اند و حق امضاء کردن چک ها و سفته ها و قراردادها و اوراق بهادار و اوراق عادی و اداری را دارند .حق امضاء مجاز شرکت را می تواند یک یا چند نفر داشته باشد. شخص صاحب امضا می تواند از بین، سهامداران ،اعضای هیئت مدیره(خارج از شرکا)، شخصی که هم سهامدار و هم عضو هیئت مدیره است و یا اینکه نماینده اشخاص حقوقی که به عنوان سهامدار یک شرکت دیگر هستند انتخاب گردد.علاوه بر این امکان اعطا حق امضا مشترک و یا منحصر صورت می گیرد .
نکته مهم در تنظیم صورتجلسه ثبت تغییرحق امضا مجاز شرکت  این است که اعطا حق امضا هم جز اختیارات اعضای هیئت مدیره مستقل از سهامداران است و هم اختیارات سهامداران در قالب مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده 

حق امضاء خود دارای دو بخش است:یک بخش چک،سفته،برات، قراردادها و عقود اسلامی و بخش دیگر اوراق عادی و اداری.اعضای هیئت مدیره می توانند در دو بخش حق امضا را به یک نفر بدهند و یا در هر بخش یک نفر این حق را داشته باشد و حتی این امکان وجود دارد که در یک بخش و یا دو بخش حق امضا برای دو نفر باشد که متفقاَ امضاء کنند.

 

مدارک لازم جهت تغییر حق امضا مجاز شرکت :

الف : کپی آگهی تاسیس

ب: کپی روزنامه رسمی

پ: کپی مدارک شناسایی همه ی اعضاء

ت: در صورت داشتن تغییرات کپی آگهی آخرین تغییرات

 

با فراهم شدن تمام مدارک مورد نیاز می توان با ارسال درخواستی به سامانه ی ثبت تغییرات شرکت و تکمیل فرم های مربوطه اقدام به ثبت تغییر حق امضاء مجاز شرکت نمود.

در آخر یاد آورم می شویم که ؛ در صورت طی کردن تمامی روند قانونی ثبت تغییر حق امضاء مجاز شرکت میبایست آگهی این تغییر در روزنامه ای که آگهی های مربوط به شرکت در آن منتشر می شود به انتشار برسد.

 

جهت مشاوره رایگان برای انجام هرگونه تغییرات شرکت،ثبت شرکت،رتبه بندی تخصصی انواع شرکت ها با کارشناسان آوا حساب تماس بگیرید