ثبت شرکت

ثبت شرکت به معنای رسمی کردن یک واحد تجاری است که از دید حقوقی و مالی به صورت مستقل عمل می‌کند. این فرآیند شامل انتخاب نوع شرکت، تعیین سرمایه اولیه و تکمیل اسناد حقوقی است. با ثبت شرکت، حقوق و تعهدات شخصی از دارایی‌های شرکت جدا می‌شوند و شرکت به عنوان یک واحد مستقل شناخته می‌شود.

شما می‌توانید از خدمات حرفه‌ای ثبت شرکت مجموعه آواحساب که به صورت کاملا رایگان استفاده کنید و  با خیالی راحت تمامی فرایند ثبت شرکت خود به صورت رسمی و قانونی به کارشناسان ما بسپارید.

برای دریافت خدمات ثبت شرکت فرم زیر را تکمیل نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

فرم درخواست ثبت شرکت با آوا حساب

ثبت شرکت در ایران با آواحساب

صاحبان هر برند و شرکتی برای رسمیت بخشیدن قانونی به کسب و کار خود نیاز به ثبت آن شرکت دارند. برای ثبت شرکت در ایران لازم است تا روند خاصی طی و مدارک مختلفی تهیه شود.

ثبت شرکت‌های مختلف مراحل ساده؛ اما جزئیات پیچیده‌ای دارد. از همین رو مجموعه آوا حساب با ارائه مشاوره‌های تخصصی صفر تا صد پروسه ثبت شرکت را عهده‌دار می‌شود و این امر را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و رعایت تمامی جزئیات انجام خواهد داد.

از مهم‌ترین خدمات مجموعه آوا حساب در رابطه با ثبت شرکت در ایران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ثبت شرکت، خدمتی پرطرفدار در آواحساب

مجموعه آوا حساب به عنوان یکی از بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده‌های خدمات مالیاتی و خدمات ثبتی در شرق کشور شناخته می‌شود. این مجموعه توسط کادری مجرب و کاربلد اداره می‌شود که به طور تخصصی در حوزه ثبت شرکت در شهرهای مختلف کشور مانند ثبت شرکت در مشهد فعالیت دارند.

مجموعه آوا حساب مفتخر به کسب رضایت بالای مشتریان شده است؛ چرا که این مجموعه اولویت کاری خود را بر انجام دقیق و سرعت در خدمات قرار داده است.

اینوفوگرافی مراحل ثبت شرکت

در فایل صوتی روبرو مراحل ثبت شرکت و مدارک لازم برای این کار را به شما توضیح دادیم.

متن پادکست

سلام توی این پادکست قراره درباره مدارک مورد نیاز و مراحلی که باید برای ثبت شرکت انجام بگیره گفتگو کوتاهی داشته باشیم. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود، شما به یک سری مدرک نیاز دارید که بتونید اون‌ها رو توی سامانه ثبت شرکت‌ها، که بعدا بیشتر درباره مراحلش صحبت می‌کنیم بارگذاری کنید این مدارک شامل تصویر شناسنامه و کارت ملی اعضای هیئت مدیره، شماره همراه اعضای هیئت، مدیر ثبت نام سنا، کد پستی محل شرکت، کد پستی محل سکونت سهامداران و انتخاب پنج اسم سه سیلابی برای نام شرکت میشه. همونطور که گفتیم مدارکتون رو باید آماده کنید و بعدش توی سامانه ثبت شرکت‌ها بارگذاری کنید بعد از اون باید صورت جلسات‌تون رو تنظیم کنید که شامل اساسنامه، اظهارنامه، شرکت نامه و تقاضامه مرجع عمومی موسسین هیئت مدیره میشه. برای مرحله بعد باید اسم شرکت‌تون رو تایید کنید و بعد از پرداخت حق الثبت و اخذ آگهی تاسیس اون رو برای چاپ با پرداخت هزینه‌ای به یک روزنامه رسمی بدید. بعد از اون باید برای ثبت و اخذ پلمپ دفاتر تجاری درخواست بدید و در انتها برای دریافت کد اقتصادیتون ثبت نام کنید. ثبت شرکت معمولا بین پنج تا ده روز کاری زمان می‌بره. با تمام این توضیحات اگر هنوزم پرسشی دارید که توی این پادکست بهش پرداخته نشده می‌تونید با شرکت آوا حساب که مرجع انجام امور ثبتی شرکتی و مالیاتی با ده سال سابقه فعالیت هست تماس بگیرید. ممنونم که همراه ما بودید.

با احترام مجموعه ثبتی آواحساب.

شرایط ثبت شرکت‌

اگر تصمیم دارید اقدام به ثبت شرکت در ایران کنید، باید دارای شرایط خاصی باشید که در ادامه به بررسی این شرایط پرداخته‌ایم. 

ثبت نام در سامانه ثنا

ثبت نام در سامانه ثنا پیش نیازی برای ثبت شرکت است. در واقع اگر قبل از ثبت شرکت در سامانه ثنا ثبت نام نکرده باشید به مشکل خواهی خورد. جهت ثبت نام در سامانه ثنا می‌توانید از طریق مراجعه به وبسایت sana.adliran.ir اقدام کنید؛ همچنین در صورت نیاز می‌توانید به صورت حضوری به مراکز و دفاتر قضایی مراجعه کنید. 

امضاء الکترونیک

بر اساس قانون جدید که هنوز به طور کامل اعمال نشده است، برای ثبت شرکت بایستی نسبت به تهیه امضاء الکترونیک اقدام کنیم. این قانون برای تبدیل روند ثبت شرکت به یک روند کاملا غیر حضوری وضع شده که تا مدتی دیگر به یک مورد الزامی تبدیل خواهد شد.

دریافت مجوز

در حالت کلی و به طور معمول با ثبت شرکت می‌توانید فعالیت خود را آغاز کنید و دیگر نیاز به اخذ مجوز نیست مگر در شرایط خاص. در واقع برای ثبت شرکت‌هایی که در زمینه تخصصی فعالیت می‌کنند، نیاز به دریافت مجوز دارید. اگر تصمیم دارید اقدام به ثبت شرکت کنید، اما با مشکل دریافت مجوز همراه هستید، می‌توانید با جزئی‌تر کردن حوزه فعالیتی، خود را از دریافت مجوز سلب کنید. نکات بسیاری وجود دارد که اگر آن‌ها را رعایت کنید شاید دیگر نیاز به اخذ مجوز نباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان جهت ثبت شرکت می‌توانید با ما تماس بگیرید.

اگر بخواهیم به طور خلاصه مراحل ثبت شرکت را نام ببریم، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

در ادامه به بررسی کامل‌تری از مراحل ثبت شرکت پرداخته‌ایم.

امور ثبت شرکتت رو به ما بسپار

انواع
قیمت ها
ثبت شرکت سهامی خاص با روزنامه رسمی
6,500,000 تومان
ثبت شرکت مسئولیت محدود با روزنامه رسمی
6,500,000 تومان
ثبت موسسه غیر تجاری با روزنامه رسمی
6,500,000 تومان
ثبت تعاونی
10,000,000 تومان
ثبت تغییرات شرکت
1,500,000 تومان
کارت بازرگانی با حق عضویت ۱ ساله
12,000,000 تومان
پلمپ دفاتر
1,500,000 تومان
ثبت برند
9,000,000 تومان
ثبت طرح صنعتی
9,000,000 تومان

هزینه ثبت شرکت

همان‌طور که می‌دانید؛ شرکت‌های تجاری در ایران به  انواع مختلفی تقسیم می‌شوند که هریک از آن‌ها هزینه‌ خاص خود را دارد و با دیگری متفاوت است؛ اما به طور کلی برخی از فاکتورها در تمامی آن‌ها یکسان است که این فاکتورها موارد زیر را شامل می‌شود.

برای اطلاع بیشتر از هزینه‌ها و تعرفه‌ها برای ثبت شرکت مورد نظر خود می‌توانید از مشاوره رایگان مجموعه آوا حساب استفاده کنید تا با تمامی مراحل و روند کاری به‌خوبی آشنا شوید.

بررسی صفر تا صد مراحل ثبت شرکت

برای ثبت هر شرکت نیاز است تا در ابتدا با مراحل و روند قانونی آن آشنا شوید. از اصلی‌ترین مراحل ثبت شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

کامل کردن مدارک

رای تاسیس یک شرکت و با به طور کلی ثبت برند و شرکت نیاز است تا مدارک ضروری را تکمیل کنید. برای شروع روند قانونی تاسیس شرکت لازم است تا کپی کارت ملی و شناسنامه خود را به مشاور خود ارائه دهید. در این مرحله روند قانونی ثبت شرکت برای شما رسما آغاز می‌شود.

انتخاب نام مناسب برای شرکت

در مرحله انتخاب نام شرکت نام‌های پیشنهادی خود را ارائه دهید. برای این کار باید 5 نام را انتخاب کنید. انتخاب نام شرکت نیز شرایط و روند خاص را خود را دارد که در رابطه با آن می‌توانید از مشاوران ما مشورت بگیرید.

تنظیم مدارک شرکت

در این مرحله نیز نیاز است تا برخی از مدارک که نیاز به علم حقوقی و تجربه ثبتی دارند، نیاز است تا مورد بررسی تخصصی کارشناسان و تنظیم قرار بگیرند. این مدارک شامل اساسنامه، تقاضانامه، شرکت‌نامه و… است.

امضا مدارک ثبتی و ارسال

پس از تهیه و تنظیم مدارکی که در مراحل قبل به آن اشاره شد، حال نوبت به آن رسیده تا این مدارک را وارد سامانه اداره ثبت شرکت‌ها کنید. پس از ثبت این مدارک در سامانه برای ارسال به اداره نیاز به امضا چاپ شده این مدارک توسط اعضا شرکت دارید. در نهایت پس از گذراندن تمام این مراحل مدارک را به اداره ثبت شرکت‌ها ارسال کنید.

دریافت آگهی

پس از ارسال مدارک و تایید آن شرکت شما ثبت خواهد شد و در نهایت آگهی ثبت شرکت شما صادر می‌شود.
به طور خلاصه این مراحل عبارت‌اند از:

مجموعه آواحساب با سال‌ها سابقه در این حوزه و با کمک تیمی خبره و حرفه‌ای ضمن ارائه مشاوره کاربردی جهت کسب آگاهی‌های لازم کلیه موارد فوق را در کوتاه‌ترین زمان ممکن پشت سر می‌گذارد تا علاوه بر صرفه جویی در زمان بتوانید هر چه زودتر به هدف خود دست یابید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت

همان‌طور که می‌دانید تهیه و تنظیم مدارک موردنیاز از اساسی‌ترین بخش‌های ثبت شرکت در کشور است؛ به همین منظور نیاز است آشنایی کامل را با مدارک لازمه داشته باشید.

این مدارک شامل مدارک عمومی و مدارک اختصاصی هستند. مدارک عمومی اصولا برای ثبت تمامی شرکت‌ها یکسان است.

مدارک اختصاصی

برای ارائه مدارک تخصصی نیاز است تا نوع شرکت را مشخص کنید. به طور مثال؛ ثبت شرکت با سهامی خاص نیاز به مدارک و مجوزهای جداگانه و مخصوص دارد.

با توجه به این نکته که ثبت شرکت یکی از مراحل حیاتی و مهم در مسیر کسب و کار شماست خوب است این فرایند را به افرادی خبره و کاردان بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان با کمترین نقص و با صرف کمترین هزینه بتوانند خواسته شما را اجرایی کنند. تیم آواحساب یکی از مجموعه‌هایی است که می‌توانید با خیالی آسوده صفر تا صد مراحل ثبت شرکت خود را به آن بسپارید.

ثبت انواع شرکت در ایران

شرکت‌ها در کشور ما به طور کلی به دو دسته مدنی و تجاری تقسیم می‌شوند که در ادامه با روند کاری هر شرکت به طور مختصر آشنا می‌شویم.

1- شرکت مدنی

اصولا شرکت‌های مدنی برای کسب و کارهای مختلف و حرفه‌های صنعتی به وجود می‌آیند. بر اساس روند کاری این شرکت قرارداد، بین دو یا چند نفر بسته می‌شود. این بدان معناست که تمام شرکا در سود و زیان شرکت به اندازه سهم خود شریک هستند.

2- شرکت تجاری

شرکت تجاری، شرکتی عقدی براساس قوانین تجاری و مالی است که با هدف انجام امور بازرگانی تاسیس می‌شود. شرکت‌های تجاری به 7 دسته تقسیم می‌شوند که شامل موارد زیر است.

شرکت های سهامی

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

شرکت نسبی

شرکت مختلط غیر سهامی

شرکت مختلط سهامی

ثبت شرکت تضامنی

انواع خدمات ثبتی در آواحساب

اگر بخواهیم به انواع خدمات ثبتی در آوا حساب اشاره کنیم می‌توانیم موارد زیر را نام ببریم:

3- ثبت شرکت طراحی معماری

اگر حوزه فعالیتی شما طراحی است ثبت شرکت طراحی معماری در پیشرفت کسب و کارتان و الگویابی به شما کمک زیادی خواهد کرد. ثبت شرکت سکویی است برای سرعت بخشیدن به مسیر موفقیت و ایجاد برندینگ و چهره واقعی از کسب و کار خود. راهنمای اختصاصی در نوع شرکت، تهیه مدارک، تدوین اساسنامه و پشتیبانی در تک‌تک مراحل از اقداماتی است که ما در آوا حساب برای ثبت شرکت شما انجام می‌دهیم.

4- ثبت شرکت دانش بنیان

ثبت شرکت دانش بنیان معمولا با هدف افزایش علم و تکمیل پروژه‌های علمی انجام می‌شود. علم و دانش عنصر جدایی ناپذیر در این نوع شرکت‌ها هستند. از مراحل ثبت این شرکت می‌توان به انتخاب نام شرکت، تهیه اسناد و مدارک، تدوین اساسنامه، درخواست مجوز و پروانه‌ها، پرداخت مالیات و عوارض اشاره کرد.

5- ثبت شرکت مسئولیت محدود

ثبت شرکت مسئولیت محدود می‌تواند یک شروع فوق‌العاده برای افرادی باشد که در پی کسب و کار اینترنتی هستند. این شرکت‌ها را Limited Liability Company یا به صورت مخفف LLC نیز می‌نامند. در نظر داشته باشید که اگر به دنبال انجام فعالیت تجاری با ریسک کم و محدود هستید ثبت این شرکت انتخاب مناسب و درستی خواهد بود.

6- ثبت شرکت طراحی سایت

با ثبت شرکت طراحی سایت، خود را به شکلی قانونی، مطمئن و قابل اعتماد معرفی کنید و از مزایای زیادی برخوردار شوید که می‌توان به امکان گسترش و سرمایه گذاری، انجام تجارت بر عهده خودتان، جذب مشتریان و شفافیت و حرفه‌ای بودن اشاره کرد. با اقدام در جهت ثبت این شرکت مسیر خود را هموار کنید تا سرعت پیشرفت‌تان به شکل چشمگیری افزایش پیدا کند.

7- ثبت شرکت تضامنی

اگر می‌خواهید توسط چند شریک خود فعالیتی تجاری را پیش ببرید ما به شما ثبت شرکت تضامنی را پیشنهاد می‌کنیم. ثبت این شرکت ساده‌ترین شکل برای شراکت قانونی است. یکی از موارد مهمی که در تاسیس شرکت تضامنی باید به آن توجه داشته باشید اعتماد شما و شرکا به یکدیگر است مخصوصا اگر می‌خواهید با سرمایه زیاد اقدام به ثبت این شرکت کنید. رایج‌ترین زمینه‌ای که شما می‌توانید اقدام به ثبت این شرکت کنید و تجارت خود را گسترش دهید کسب و کار‌های خانوادگی است.

برای دریافت مشاوره رایگان جهت خرید برند آماده در مشهد کلیک کنید

ثبت شرکت به چقدر زمان نیاز دارد؟

یکی از موضوعات مهمی که برای ثبت شرکت باید به آن توجه کنید بازه زمانی ثبت شرکت است. زمانی که برای تایید درخواست ثبت شرکت نیاز است چیزی حدود 5 تا 10 روز کاری است؛ اما فراموش نکنید که این زمان برای ثبت هر نوع شرکتی متغیر است. شرایط خاصی وجود دارد که برای ثبت شرکت 10 تا 15 روز کاری معطل شوید مثلا برای ثبت شرکت سهامی خاص شما نیاز به افتتاح حساب دارید و امکان فرایند افتتاح حساب امکان دارد چندین روز زمان ببرد.

ما در آوا حساب اینجاییم تا به شما کمک کنیم که امور ثبتی خود را با خیال راحت و در کمترین زمان انجام دهید. امور ثبتی خود را به تیم با تجربه ما بسپارید و دیگر نگران چیزی نباشید.

چرا باید ثبت شرکت خود را به آواحساب بسپاریم؟

آواحساب مجموعه‌ای معتبر با سال‌ها سابقه در زمینه امور ثبتی و مالیاتی است که از بهترین و زبده‌ترین کارشناسان کمک می‌گیرد. مجموعه آواحساب قادر به ثبت شرکت شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با بهترین قیمت است که وجه تمایز ما با سایرین است.

در ادامه برخی از مزایای ثبت شرکت توسط مجموعه آواحساب را نام خواهیم برد:

ثبت شرکت با کم‌ترین هزینه

طی شدن سریع فرایند ثبت شرکت در آواحساب

ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان برای ثبت شرکت

پیگیری مداوم

ارائه مشاوره کسب و کار

پاسخگویی درست و صبورانه

ارائه پلن‌های متنوع

مواردی که به آن‌ها اشاره شد تنها بخشی از ویژگی‌های خوب آواحساب است، شما می‌توانید تمامی خدمات ثبتی و مالیاتی خود را از ما بخواهید.

آشنایی با مزایای ثبت شرکت

پیامدی که ثبت شرکت به همراه دارد وارد شدن به عرصه‌ای جدی و حرفه‌ای است. فعالیت‌های شما در زمینه تجاری جدی‌تر دنبال می‌شود و بار مسئولیت شما سنگین‌تر می‌شود. اگر بخواهیم به مزایای ثبت شرکت اشاره کنیم می‌توانیم موارد زیر را بیان کنیم:

مراحل ثبت شرکت در آواحساب

ثبت شرکت در آواحساب بر اساس مراحلی طی خواهد شد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد>

تماس با مجموعه آواحساب توسط شما و دریافت مشاوره رایگان

دریافت اطلاعات مورد نیاز برای شروع فرایند ثبت شرکت موکل توسط مجموعه

اولین ثبت نام شرکت در سامانه مربوطه

گرفتن تایید نام شرکت که توسط شما با راهنمایی و مشاوره مجموعه آواحساب انتخاب شده است

تنظیم مدارک و ارسال آن‌ها به اداره

ثبت نهایی شرکت مدنظر شما در کم‌ترین زمان

شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در مجموعه آواحساب تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

عکس وکتور ثبت برند و سوالات متداول

سوالات متداول

بازه زمانی ثبت شرکت حدودا 5 الی 10 روز کاری است.

از مهم‌ترین خدماتی که آوا حساب ارائه می‌هد می‌توان به خدمات مالی، امور مالیاتی امور تاسیس و تغییرات شرکت، امور قانون کار، و ثبت برند اشاره کرد.

اگر قصد ثبت شرکت دارید اما نمی‌دانید که برای انجام این امر به چه مدارکی نیاز دارید باید توجه شما را به این موضوع جلب کنیم که امضا اقرارنامه توسط کلیه اعضا، ارائه رونوشت راجع به مدارک شناسایی شرکا، اساسنامه و تقاضانامه و اسم، مشخص کردن سرمایه شرکت، صاحبان امضا و حوزه فعالیتی شرکت از مدارک لازم برای ارائه است.

ثبت شرکت مزایای بسیار زیادی دارد اما اگر بخواهیم به مهمترین آن‌ها اشاره کنیم می‌توانیم به قانونی شدن فعالیت‌های شرکت شما، دریافت مجوز برای انجام فعالیت‌های آنلاین و خدمات غیرحضوری و اقدام به ثبت برند پس از ثبت شرکت اشاره کنیم.

هزینه تعیین نام شرکت و تعرفه حق الثبت ثبت شرکت از مهم‌ترین ملاک‌ها برای تعیین هزینه ثبت شرکت هستند.

آماده سازی کامل مدارک، ثبت سامانه ثبت شرکت‌ها، تنظیم صورتجلسات (اساسنامه اظهارنامه شرکتنامه تقاضانامه مجمع عمومی موسسین هیئت مدیره)، تایید نام پرداخت، حق الثبت اخذ آگهی تاسیس، پرداخت روزنامه رسمی، پلمپ دفاتر تجاری و ثبت نام کد اقتصادی مراحلی هستند که برای ثبت شرکت باید طی کنید.

به شرکت‌هایی که بر اساس قوانین تجاری و مالی تاسیس می‌شوند و هدفشان انجام امور بازرگانی است را شرکت‌های تجاری می‌گویند.

اگر بخواهیم به شرکت‌های تجاری اشاره کنیم می‌توانیم شرکت‌های سهامی، مسئولیت محدود، نسبی، مختلط غیر سهامی، مختلط سهامی، تضامنی و تعاونی تولید و مصرف اشاره کرد.

شرکت‌هایی که برای کسب و کارهای صنعتی شکل می‌گیرند را شرکت‌های مدنی می‌نامند.

فرم درخواست ثبت شرکت و ثبت برند با آوا حساب

جهت دریافت مشاوره رایگان ثبت شرکت فرم زیر را تکمیل نمایید:

39 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
   مراحل ثبت شرکت به حوزه کسب و کارتون بستگی داره که برای اطلاع دقیق با تیم پشتیبانی آوا حساب ارتباط بگیرید

 1. سلام برای ثبت شرکت چه مراحلی و باید طی کنم و چقدر زمان میبره تا شرکتم ثبت بشه؟

  1. سلام وقتتون بخیر، جهت اطلاع از هزینه دقیق ثبت شرکت، کافی است با مشاوران ما در ارتباط باشید.

  1. سلام وقتتون بخیر، جهت اطلاع از مدارک لازم برای ثبت شرکت، کافی است مقاله مرتبط ثبت شرکت را مطالعه کنید.

  1. با سلام برای تخمین مدت زمان انجام پروسه ثبت شرکت شما لازم هست که مشاوره رایگان با متخصصین آوا حساب داشته باشید.

  1. سلام. بسته به کسب و کار شما میتونید ثبت شرکت هم انجام بدید.

 2. سلام نمودارهای مراحل ثبت شرکت خیلی دقیق و کامل بودند ممنونم

  1. سلام وقت بخیر تمامی افرادی که دارای کسب و کار و شرکت هستند نیاز است تا شرکت خود را ثبت کنند

  1. سلم وقت بخیر برای اطلاع هزینه در این پروسه با پشتیبانان تماس بگیرید.

  1. با سلام . از این که اطلاعات ثبت شرکت برای شما مفید بوده خوشحالیم.

  1. با سلام . لطفا جهت تخمین مدت زمان حدودی ثبت شرکت با مشاورین ما تماس بگیرید.

 3. سلام وقت بخیر. میخواستم بدونم فرآیند ثبت شرکت از نظر حقوقی چقدر پیچیده است؟

  1. با سلام. با توجه به این که ثبت شرکت یکی از مراحل حیاتی و مهم در مسیر کسب و کار شماست خوب است این فرایند را به افرادی خبره و کاردان بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان با کمترین نقص و با صرف کمترین هزینه بتوانند خواسته شما را اجرایی کنند.

 4. سلام روز بخیر من تصمیم دارم یک آژانس هواپیما راه بندازم ولی نمیدونم شرکتم جزو کدوم یکی از انواع شرکت‌ها میشه؟ از چند نفر شنیدم که باید شرکت با مسئولیت محدود برای اینکار ثبت کنم. این موضوع چقدر صحت داره؟

 5. سلام و خسته نباشید. می‌خواستم بدونم برای ثبت شرکت، نیاز به اخذ مجوزهای خاصی وجود دارد؟ با توچه به اطرافیانم هر دو مورد پیش اومده. هم ذوستانی داشتم که بدون اخذ مجوزهای خاص اقدام به ثبت شرکت کردن، هم دوستانی که برای ثبت شرکت لازم بودم مجوزهای خاصی رو از ارگان های مربوطه بگیرن. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

 6. من داشتم برای ثبت شرکت بین شرکت های مختلفی که این کار ثبتی رو انجام میدادن تحقیق میکردم و مدت زمان و هزینه و اینطور موارد رو مقایسه میکردم که متوجه شدم ثبت شرکت توی آواحساب خیلی زودتر از جاهای دیگه انجام میشه. توی سایت ذکر کردین بین 5 تا 10 روز کاری ثبت شرکت انجام میشه اما توی سامانه های دیگه زده بین 20 تا 30 روزکاری. میخواستم بدونم این موضوع واقعا درسته و دلیل اینکه انقدر شرکت در زمان کوتاه تری توی سامانه شما ثبت میشه چیه؟

  1. با سلام. خوشحایم که متخصصین آوا حساب در فرآیند ثبت شرکت، به خوبی یاری رسان شما بودند. اولویت ما در آوا حساب انجام دقیق و سرعت در خدمات است.

 7. سلام و وقت بخیر. خسته نباشید. من چند وقت پیش یک شرکت خصوصی ثبت کردم و میخواستم یک تشکر ویژه از تیم مشاوره آواحساب بکنم. توی فرایند ثبت شرکتم مشکلای زیادی برام پیش اومد و اگه تیم مشاوره حرفه‌ای آواحساب نبود فرایند ثبت شرکت به شدت سخت میشد و شاید حتی موفق نمیشدم شرکتم رو ثبت کنم. واقعا خداقوت بهتون.

  1. با سلام و سپاس از همراهی شما. از این که موفق شدیم در زمینه ثبت شرکت به شما کمک کنیم خوشحالیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.9/5 - (36 امتیاز)