ثبت شرکت در مشهد - خدمات مالیاتی در مشهد

فواید ثبت برند چیست؟ - شرکت آوا حساب توس

برچسب‌ها

اخذ جواز تاسیس در تهران اخذ پروانه کسب در مشهد اداره کار تغییر موضوع شرکت با مسولیت محدود تغییر موضوع شرکت سهامی خاص تغییر و تمدید ثبت برند خشکبار ثبت برند در بیرجند ثبت برند در تهران ثبت برند در زاهدان ثبت برند در مشهد ثبت برند مواد غذایی ثبت شرکت ثبت شرکت ارزان ثبت شرکت تعاونی در مشهد ثبت شرکت در اروند ثبت شرکت در بندر انزلی ثبت شرکت در بیرجند ثبت شرکت در تهران ثبت شرکت در زاهدان ثبت شرکت در قشم ثبت شرکت در مشهد ثبت شرکت در مناطق آزاد ثبت شرکت در چابهار ثبت شرکت در کیش ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد ثبت علامت تجاری ثبت علامت تجاری در ایران ثبت علامت تجاری در مشهد حسابداری حسابداری مالیاتی راهنمای ثبت شرکت صورتجلسه تغییر موضوع شرکت مالیات بر ارزش افزوده مدارک مورد نیاز انحلال شرکت مدارک مورد نیاز تغییر موضوع شرکت مدارک مورد نیاز ثبت شرکت مزایای ثبت شرکت در مناطق آزاد معاملات فصلی میزان مالیات نقل و انتقال سهام هیات مدیره وکیل وکیل در مشهد پایان نامه ارشد پایان نامه حسابداری

همکاران۰۹۱۵۴۴۲۲۱۴۹-۰۹۹۰۰۲۱۶۲۳۱ -۰۵۱۳۷۶۱۱۸۰۰ شنبه الی پنج شنبه ۸ الی ۱۶.۳۰ مشهد بلوار خیام بلوار ارشاد ارشاد ۶ وحدت ۲ پلاک ۴۳ روبه روفضای سبز


ما را دنبال کنید:

فواید ثبت برند چیست؟

فواید ثبت برند چیست؟

فواید ثبت برند چیست ؟

 

هدف از این مقاله آشنائی با نام برند و فواید ثبت برند برای شخص حقیقی و حقوقی می باشد
برند یک نام تجاری می باشد که در دنیای امروز بسیار آن را می شنویم . این نام را می توان به صورت فارسی و یا انگلیسی ( در اصطلاح فینگلش ) ثبت نمود .
تولید کنندگان و یا وارد کنندگان کالاها می توانند نام مورد تقاضای خود را منحصرا به نام شرکت و یا به نام شخص حقیقی ثبت نمایند و این نام را بر روی کالای مشخصی درج نمایند . 
یکی از فواید ثبت برند یا همان علامت تجاری می تواند باعث پیشرفت کارخانه (تولید کننده ) شود و در حوزه بین المللی نیز جایگاهی ویژه برای خود داشته باشد . بهترین روش برای اینکه بتوان یک برند مناسب داشت این است که در وحله اول کیفیت را بالا برد و در مرحله بعدی تبلیغات گسترده داشت . و اینکه بتوانیم بازار مصرف را بشناسیم و نیازهای مصرف کنندگان را بدانیم سپس بتوان جایگاه خود را در بین مصرف کنندگان خاص خود پیدا کرد . این خود به خود مشتریان وفادار را ایجاد می کند و این به نوبه خود یک تبلیغ بدون هزینه میباشد .

 

فواید ثبت برند

 

 

یک برند خوب باید دارای ویژگیهائی باشد .

۱?پیام محصول را به مصرف کننده برساند .

۲?باعث افزایش فروش شود .

۳?این نام از لحاظ قانونی قابل شناسائی باشد .

۴?تلفظ آن ساده و روان باشد .

۵?به خاطر سپردن آن آسان باشد .

۶?توجه مصرف کننده را به خود جلب کند .

۷?مزایای استفاده از محصول را در خود داشته باشد .

۸?موقعیت محصول را درمیان محصولات رقیب مشخص سازد .

 

نام تجاری اگر فارسی باشد باید یک مستند معنائی در لغت نامه دهخدا داشته باشد . حال با این تعاریف و مزایا می توان نام تجاری خود را به ثبت رساند . یکی دیگر از فواید ثبت برند به این صورت می باشد که اگر شخصی و یا تولید کننده ای بدون اجازه ، از نام تجاری شما استفاده کند می توانید از طریق مراجع قانونی اقدام نموده و مانع از فعالیت آن شرکت شوید و حتی خسارت وارده سوء استفاده از نام تجاری خود را طلب نمائید . زیرا این نام مختص شرکت و یا شخص شما می باشد .
نام تجاری یک ایده می باشد . قبل از اینکه ایده شما را بدزدند ، اقدام به ثبت آن نمائید . این نام مال شماست.

 

شرکت آوا حساب توس امیدوارست که با ارائه خدمات جهت ثبت برند و همراهی متقضایان محترم، قدم مهمی در جهت تحقق برنامه ها و پیشرفت شما بزرگواران بردارد و در این مسیر هیچگاه متقاضیان محترم را تنها نگذاشته است.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره های تماس:۰۹۱۵۴۴۲۲۱۴۹      ۰۵۱۳۷۶۱۱۸۰۰

دبیر
بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت