ثبت شرکت در مشهد

اگر در فکر ثبت شرکت در مشهد هستید، آواحساب این امکان را برای شما فراهم آورده است تا در کوتاه‌ترین زمان و به صورت کاملا قانونی شرکت خود را به ثبت برسانید. کارشناسان ما در آواحساب می‌توانند به سوالات شما پاسخ داده و شما را در مسیر ثبت شرکت مشهد راهنمایی کنند. برای دریافت راهنمایی و خدمات ثبت شرکت مشهد فرم زیر را تکمیل کنید.

فرم درخواست ثبت شرکت در مشهد با آوا حساب

مراحل ثبت شرکت در آواحساب چگونه است؟

مراحل ثبت شرکت از طریق آواحساب به شرح زیر است:

مدارک لازم برای ثبت شرکت مشهد

در ادامه کلیه مدارکی که برای ثبت شرکت مشهد نیاز دارید را بررسی خواهیم کرد.

کلیه اعضای هیئت مدیره باید اقرارنامه را امضا کنند.

رونوشت راجع به مدارک شناسایی شرکا در شرکت باید ارائه شود.

اسمی مناسب برای نامگذاری شرکت انتخاب شود.

سرمایه‌ای برای تاسیس شرکت مشخص شود.

حوزه کاری شرکت مشخص شود.

مشخص کردن صاحبان امضا شرکت

با آواحساب می‌توانید در کوتاه‌ترین زمانه کلیه مدارک و مستندات لازم را آماده کرده و با اطمینان کامل از عدم وجود هیچ گونه ایرادی آن‌ها را به اداره ثبت شرتع‌ها ارسال نمایید. چنانچه بدون مشورت یا آگاهی لازم این مراحل را طی کنید امکان عودت مدارک و وجود ایراد یا چالش وجود خواهد داشت که در چنین شرایطی ضمن از دست دادن زمان برخی هزینه‌هی مازاد اعم از پست مدارک به سازمان را نیز باید متحمل شوید؛ پس قبل از هر اقدامی از تیم مشاورین آواحساب کمک بگیرید.

انتخاب نام برای شرکت در مشهد

یکی از مواردی که برای ثبت شرکت در مشهد باید به آن توجه کنید انتخاب نامی مناسب برای شرکت‌تان است؛ زیرا زمانی که شرکت شما شناخته شود چیزی که بر سر زبان همه می‌افتد نام شرکت شماست حتی در برخی موارد نام شرکت شما می‌تواند نقش مفید و موثری در زمینه شهرت شرکت داشته باشد. در انتخاب اسم شرکت باید به مواردی دقت کنید و آن‌ها را رعایت کنید که این موارد شامل:

شبیه نبودن نام انتخابی شما به نام شرکت دیگری

عدم استفاده از نام شعرا، دانشمندان و کاشفان

عدم استفاده از کلماتی مثل شاهد و ایثارگران

استفاده از اعداد فقط به صورت حروف

مرتبط بودن نام شرکت با فعالیت آن

داشتن ریشه فارسی در نام شرکت

سه سیلابی بودن اسم شرکت می‌شود.

با توجه به اینکه مجموعه آواحساب در طول سال پروژه های بسیاری را مدیریت می‌کند، می‌واند با ارائه مشاوره حرفه‌ای به شما در انتخاب نام مناسب برای شرکت‌تان کمک کند تا این مرحله را نیز به درستی و به دور از هیچ چالشی پشت سر بگذارید.

انواع
قیمت ها
ثبت شرکت
1.500.000 تومان
روزنامه رسمی ثبت شرکت
بیش از 700.000 تومان
ثبت تغییرات شرکت
1.000.000 تومان
اخذ کارت بازرگانی (حق عضویت 1 ساله)
9.000.000 تومان
پلمپ دفاتر
1.500.000 تومان
ثبت برند
5.800.000 تومان
ثبت طرح صنعتی
5.800.000 تومان

هزینه ثبت شرکت در مشهد

قیمت ثبت شرکت در مشهد یکی دیگر از موضوعات چالش برانگیزی است که افراد به هنگام ثبت شرکت در مشهد با آن روبرو هستند. هزینه­‌های ثبت شرکت در مشهد در شرایط و روندهای مختلف متفاوت است؛ به‌طوری که امکان دارد هر شرکتی بر اساس حیطه کاری خود هزینه‌های حداقل و حداکثر مختص به خود را داشته باشد. 

گاهی برآیند قیمت به‌درستی انجام نمی‌شود و ممکن است در عمل، قیمت پیشنهادی با واقعیت تفاوت بسیاری داشته باشد. 

به‌طور کلی قیمتی که برای ثبت شرکت در مشهد درنظر گرفته می‌شود با توجه به مدت زمان و میزان خدمتی است که در این راه ارائه خواهد شد.

هزینه ثبت شرکت مشهد به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه ثبت شرکت در مشهد به عوامل مختلفی وابسته است و در ادامه به صورت خلاصه به این عوامل اشاره می‌کنیم.

سرمایه اولیه شرکت در مشهد:

سرمایه اولیه برای ثبت شرکت در مشهد یک میلیون ریال است. این سرمایه با هزینه ثبت شرکت در مشهد رابطه مستقیم دارد و هرچه بیشتر باشد هزینه ثبت نیز به همان میزان افزایش خواهد یافت.

زمینه فعالیت شرکت در مشهد:

اولین موردی که پیش از ثبت شرکت مشهد باید برای آن فکر شود زمینه کاری شرکت است. این مورد می‌تواند توسط شرکا یا رئیس شرکت مشخص شود که حدود فعالیت شرکت را نیز مشخص می‌کند. فعالیت در برخی زمینه‌ها نیازمند اخذ مجوز از سازمان‌های ذیربط است که مشخصا هزینه‌ای را به دنبال دارد؛ همچنین برخی از زمینه‌های کاری نیازمند سرمایه اولیه بیشتری هستند وبالعکس برخی با سرمایه‌ای اندک امکان پذیر است.

نوع شرکت ثبتی در مشهد:

نوع شرکت می‌تواند اهمیت بسزایی در هزینه‌های ثبت شرکت مشهد داشته باشد. برای مثال دستمزد ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مشهد با سهامی خاص در مشهد متفاوت است.

هزینه انتخاب نام:

متقاضیان ثبت شرکت در مشهد باید 5 نام را برای شرکت انتخاب و ارائه دهند تا کارشناسان یکی از آن‌ها را به ترتیب اولویت انتخاب کنند. هزینه انتخاب نام برای شرکت در مشهد چهل هزار ریال است؛ البته در نظر داشته باشید که موسسات و تعاونی‌ها معاف از پرداخت هزینه ثبت، نام هستند.

هزینه ارسال مدارک شرکت:

یکی از مواردی که برای محاسبه هزینه ثبت شرکت در مشهد باید به آن پرداخته شود هزینه ارسال مدارک است. افرادی که تمایل به ثبت شرکت غیر تجاری دارند باید بلافاصله پس از ثبت کردن تقاضا در سامانه اقدام به ارسال مدارک خود کنند. هزینه ارسال این مدارک در اداره پست با توجه به میزان اوراقی که ارسال می‌گردد سنجیده می‌شود.

هزینه روزنامه‌های رسمی:

هزینه روزنامه رسمی از دیگر مواردی است که برای ثبت شرکت در مشهد باید پرداخت شود. آخرین مرحله ثبت شرکت در مشهد آگهی در روزنامه رسمی است. هزینه روزنامه رسمی به تعداد خطوطی که چاپ خواهد شد بستگی دارد و هرچه توضیحات و لیست اعضای شرکت شما بیشتر باشد قاعدتا بیشتر خواهد شد. مواردی که در بالا ذکر شد تنها بخشی از گزینه‌های تاثیرگذار بر هزینه ثبت شرکت در مشهد است، برای اطلاع از سایر موارد تاثیرگذار می‌توانید با کارشناسان ما در آواحساب تماس بگیرید.

فرم جهت انجام تمام خدمات ثبتی اعم از خدمات ثبت شرکت و ثبت برند

برای دریافت مشاوره فرم زیر را تکمیل کنید

نحوه ثبت شرکت در مشهد

برای ثبت شرکت در مشهد شما دو راه در پیش دارید:

نخست اینکه تمامی مراحل ثبت شرکت را خود به تنهایی انجام دهید.

که به علت ناآشنا بودن اکثر متقاضیان با روند ثبت شرکت در مشهد،تجربه ثابت کرده است که شاید یک فرآیند چند روزه بعضا چندین ماه زمان ببرد.

راه دوم این است که ثبت شرکت خود را به متخصصان این امر بسپارید.

از آنجا که موسسات ثبت شرکت زیادی در کشور در حال فعالیت هستند، شما به‌راحتی می‌توانید بهترین مجموعه را برای ثبت خود برگزینید.

ثبت شرکت مشهد، به آسانی در آواحساب

برای کسی که در این شهر کسب و کار دارد، ثبت شرکت در مشهد می‌تواند جهش بزرگی برای ارتقاء سطح درآمد وی باشد. با آوا حساب توس دیگر نیازی به جستجو برای لیست شرکت‌های ثبت شرکت در مشهد نخواهید بود؛ چرا که همه خدمات را به‌صورت عالی و بدون نقص دریافت خواهید کرد. همچنین جهت فروش برند آماده نیز می‌توانید از آوا حساب کمک بگیرید.

اکثر ما وقتی اسم شهر مشهد به گوش‌مان می‌­رسد، ناخودآگاه یاد زیارت و فضای معنوی­‌ای که در خاطرمان هست می‌افتیم؛ اما در واقع شهر مشهد یکی از بزرگترین شهرهای اقتصادی و صنعتی ایران هم هست.

به‌طوری که کارخانه‌ها، شرکت‌ها و شهرک‌­های صنعتی فراوان در مشهد همواره این شهر را جزو یکی از قطب‌­های اقتصادی کشور معرفی کرده است. برای ثبت شرکت در مشهد شما نیازمند داشتن اطلاعات کافی و جامع در مورد نوع شرکت برحسب موارد زیر هستید.

زمینه­‌ی فعالیت‌تان

میزان سرمایه‌ی اولیه

دریافت تسهیلات

از مزیت‌های ثبت شرکت مشهد توسط مجموعه آواحساب می‌توان به مشاوره رایگان و تخصصی اشاره کرد که توسط با تجربه‌ترین کارشناسان ارائه می‌شود. تمام تلاش ما در آواحساب کمک به شما عزیزان برای ثبت شرکت در مشهد است. از این رو امکان دریافت مشاوره رایگان ثبت شرکت در مشهد را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم تا بتوانید با اطلاعات کامل در این حوزه گام بردارید و هرچه سریع‌تر پله‌های پیشرفت را طی کنید. 

شما می‌توانید برای خرید شرکت ثبت شده یا ثبت شرکت در مشهد با ما در ارتباط باشید.

برای ثبت شرکت خود در مشهد، از تجربه ما استفاده کنید

مزایای ثبت شرکت مشهد

ثبت شرکت مزایای بسیاری دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

قانونمند شدن تمامی فعالیت‌­های شرکت بر اثر ثبت که موجب می‌گردد تمامی افراد آن شرکت بر اساس اصول و قوانین موجود، اقدامات و کارهای لازم در شرکت را انجام بدهند.

مشخص شدن وظایف هر فرد در شرکت در برابر افراد دیگر حاضر در آن شرکت.

با ثبت شرکت، می‌توانید در تمامی مزایدات و مناقصاتی که دولت برگزار می‌کند، شرکت کنید و حتی در صورت موجود بودن تمامی شرایط، در آن‌ها پیروز شوید .

در صورت ثبت شرکت می‌توانید نمایندگی‌هایی را از شرکت خود به افراد دیگر واگذاری نمایید و فعالیت­‌های تجاری مجموعه­‌ی خود را گسترش دهید.

در صورتی که به عنوان یک شرکت شناخته شوید، می‌­توانید وام و اعتبار و تسهیلاتی که بانک‌ها برای شرکت­‌ها قرار داده­‌اند نیز استفاده نمایید و از آن‌­ها ­بهره‌مند شوید.

در صورتی که تمام مراحل ثبت شرکت به درستی انجام گیرد و مجموعه تجاری شما مورد ثبت قرار بگیرد، می‌توانید در صورت تمایل، با سایر کشورها نیز ارتباط تجاری برقرار نمایید.

شرکت در صورتی که مورد ثبت قرار بگیرد کاملا جلوه­ی قانونی به خودش می‌­گیرد.

بازه زمانی برای درخواست ثبت شرکت مشهد

ثبت شرکت مشهد به طور معمول حدود 5 تا 10 روز کاری زمان می‌برد و نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که زمان مورد نیاز برای ثبت شرکت‌های مختلف در مشهد متفاوت است به طور مثال برای ثبت شرکت سهامی خاص نیاز به افتتاح حساب دارید که این امر امکان دارد خودش چند روزی طول بکشد.  

ما در آوا حساب شما را یاری خواهیم کرد که در کمترین زمان ممکن امور ثبتی خود را انجام دهید. تیم مجرب ما به شما این اطمینان را می‌دهد که پروسه کاری شما بهتر و سریع‌تر از هر جایی انجام شود.

مراحل ثبت شرکت در مشهد

آماده سازی کامل مدارک

ثبت نام در سامانه ثبت شرکت‌ها

تنظیم صورتجلسات (اساسنامه، اظهارنامه، شرکت‌نامه و تقاضانامه مجمع عمومی موسسین هیئت مدیره)

تایید نام

پرداخت حق الثبت

اخذ آگهی تاسیس

پرداخت روزنامه رسمی

پلمپ دفاتر تجاری

ثبت نام کد اقتصادی

اولین قدم و شاید مهم‌ترین قدمی که باید برای ثبت شرکت برداریم، انتخاب درست اهداف و موضوع فعالیت است.

در مرحله بعدی باید بهترین نوع ثبت شرکت، که با اهداف‌مان همخوانی کافی دارد را با شناختی کامل از تمام ویژگی‌­های مدنظرمان انتخاب و سپس با توجه به قوانین خاص موجود درباره ثبت شرکت­‌های مختلف، اسمی مناسب برای خود انتخاب کنیم؛ از جمله مواردی که قبل از ثبت شرکت، در سایت اداره کل ثبت شرکت‌ها باید از آن اطلاع داشته باشیم عبارتند از:

نام شرکت

سمت

نشانی شرکت

سرمایه

موضوع فعالیت

سهام هر یک از شرکا

مدت فعالیت

اساسنامه یا شراکت‌نامه

بعد از ثبت و تایید تمام مدارک نامبرده، با چاپ آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی، کارهای ثبت شرکت به پایان رسیده است.

تصویر وکتور اوا حساب

برای دریافت جزئیات هزینه‌های ثبت شرکت در مشهد همین حالا با ما تماس بگیرید

ارائه خدمات ثبت شرکت در مشهد با آواحساب

طبق ماده­‌ی 20 قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران، شرکت‌­های تجاری بر7 عنوان تقسیم‌بندی می‌­شوند:

شرکت سهامی

شرکت تضامنی

شرکت مختلط غیر سهامی

شرکت مختلط سهامی

شرکت نسبی

شرکت تعاونی تولید و مصرف

حال برای ثبت شرکت به هرکدام از عناوینی که در بالا ذکر شد چه در شهر مشهد و چه در بقیه­ی شهرها نیازمند داشتن اطلاعات و توضیحات کافی که هر یک را به‌طور جداگانه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

شرکت تعاونی تولید و مصرف

شرکت تعاونی شرکتی است که برای فعالیت در امور مربوط به تولید و توزیع، در جهت اهداف مصرح در قانون بخش تعاونی و به منظور بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی اعضا، از طریق همکاری و تشریک مساعی آن‌ها با رعایت قانون مذکور تشکیل می‌­شود.

شرکت سهامی

شرکت سهامی شرکتی است که سرمایه‌ی آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی صاحبان سهام است و بنابر ماده 2 اصلاحی قانون تجارت ایران شرکت سهامی شرکت بازرگانی محسوب می‌­شود.

شرکت مختلط غیر سهامی

شرکت مختلط غیرسهامی شرکتی است که برای امور تجاری تحت نام مخصوصی بین یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود بدون انتشار سهام تشکیل می‌­شود. شریک ضامن مسئول بدهی‌­های شرکت بر اساس اموال شخصی خود نیز است همانطور که در شرکت تضامنی بیان کردیم.

شرکت با مسئولیت محدود

در ثبت شرکت با عنوان مسئولیت محدود، مسئولیت هر یک از سهامداران شرکت در مورد بدهی‌­ها به میزان مبلغ سرمایه گذاری شده در شرکت است . در صورت عدم کفایت این میزان مبلغ، سهامداران مجبور به مصرف اموال شخصی خود در راه تامین بدهی‌­های شرکت نیستند. به زبان ساده تر یعنی در صورت ورشکست شدن شرکت،بدهی­‌های باقیمانده تنها از محل سرمایه‌ ثبت شده­‌ شرکت تامین می‌­شود و از اموال شخصی سهامداران نمی­‌توانند مطالبه‌ی بدهی کنند.

شرکت مختلط سهامی

شرکت مختلط سهامی در اصل تشکیل شده از دو شرکت تضامنی و سهامی است. بدین صورت که در ثبت شرکت به‌عنوان مختلط سهامی یک یا چند شریک سهامی و یک یا چند شریک ضامن باید وجود داشته باشد.

شرکت نسبی

نام شرکت نسبی از سطح مسؤولیت شرکای آن برداشت شده است یعنی در این شرکت بر اساس میزان سرمایه‌ای که دو یا چند نفر برای ثبت شرکت قرار داده‌اند، در صورت مقروض شدن شرکت و عدم کفایت سرمایه‌ی شرکت برای تامین قروض، بعد از اتمام سرمایه‌ی شرکت هر یک از شرکا بر حسب درصدی که از سرمایه‌ی شرکت را در هنگام ثبت تامین کرده‌اند، باید پاسخگوی همان درصد از بدهی باقی مانده نیز باشند.

شرکت تضامنی

برخلاف شرکت با مسئولیت محدود، در ثبت شرکت تضامنی بدهی‌های شرکت بر عهده‌ی هر یک از سهامداران است.یعنی اگر شرکت بدهی به بار آورد طلبکاران می‌­توانند از اموال شرکت یا حتی اموال شخصی هر یک از سهامداران مبلغ طلب خود را وصول نمایند.دلیل انتخاب این نوع شرکت بیشتر برای جلب اعتماد مشتریان است، چرا که مشتریان می‌دانند در صورت ایجاد مشکل فقط با یک یا چند شخص حقیقی رو به رو هستند نه با کل شرکت؛ از این رو برای ثبت شرکت برای انجام تجارت‌­هایی مانند صرافی و از این قبیل در مشهد، می‌­توانید این نوع شرکت را برای جلب رضایت خاطر و اطمینان مشتریان انتخاب کنید.

شرکت دانش بنیان در مشهد

شرکت دانش بنیان شرکتی است که می‌تواند در مسیر تولید محصول یا ارائه خدمات از مزیت‌ها و تسهیلات قانونی برای مدت زمانی مشخص بهره‌مند شود.

شرکت‌هایی که پنجا درصد مالکیت آن‌ها در دست دولت باشد نمی‌توانند از مزایای شرکتن‌های داشن بنیان بهره ببرند.

رزومه و سابقه سهامداران شرکت مورد بررسی قرار می‌گیرد تا مشخص شود شرکت دانش بنیان است یا خیر.

چگونگی ثبت شرکت دانش بنیان را می‌توانید در آواحساب مطالعه کنید.

اداره ثبت شرکت‌ها در مشهد

اداره ثبت شرکت‌ها در خیابان ملک الشعرا مشهد واقع شده است؛ اما باید بدانید که برای ثبت شرکت در مشهد نیازی به مراجعه حضوری به این آدرس نخواهید داشت و تنها کافیست از طریق سامانه اداره ثبت شرکت‌ها مراحل ثبت شرکت در مشهد را تکمیل کنید.
مجموعه آواحساب به عنوان مجموعه‌ای معتبر و با سابقه در زمینه ثبت شرکت در مشهد تمامی خدمات ثبت شرکت در مشهد را به راحتی، در کم‌‎ترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت انجام خواهد داد.
عکس وکتور ثبت برند و سوالات متداول

سوالات متداول

هزینه ثبت شرکت در مشهد به عوامل متفاوتی بستگی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نوع شرکتی می‌خواهید ثبت کنید، اشاره کرد. ثبت شرکت سهامی خاص، ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت موسسه تجاری در دسته ثبت شرکت‌های کم هزینه و ثبت شرکت تعاونی در دسته ثبت شرکت‌های پر هزینه است.

از مزایای ثبت شرکت در مشهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. شرکت کردن در مزایده و مناقصه‌هایی که توسط دولت برگزار می‌شود.
 2. قانونمند شدن فعالیت‌های شرکت.
 3. مشخص شدن وظایف افراد شرکت.
 4. دریافت وام و تسهیلات.
 5. برقراری ارتباط تجاری با دیگر کشورها.
 6. واگذاری نمایندگی شرکت خود به افراد دیگر
مدت زمان مورد نیاز برای ثبت شرکت در مشهد حدود 5 تا 10 روز کاری است.

برای انواع ثبت شرکت در مشهد می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. شرکت سهامی
 2. شرکت تضامنی
 3. شرکت مسئولیت محدود 
 4. شرکت مختلط غیرسهامی
 5. شرکت مختلط سهامی
 6. شرکت نسبی
 7. شرکت تعاونی تولید و مصرف
 8. شرکت غیرتجاری

خیر؛ مبلغی که به عنوان مالیات از شرکت‌ها در یافت می‌شود با توجه به درآمد شرکت محاسبه می‌گردد.

خیر؛ نامی که شما برای ثبت شرکت در مشهد انتخاب می‌کنید باید ریشه در زبان فارسی داشته باشد.

بله؛ با ثبت شرکت در مشهد در تمامی شهر‌های ایران می‌توانید فعالیت داشته باشد.

خیر؛ پس از ثبت شرکت در مشهد در هر شهر تنها می‌توانید یک شعبه به ثبت برسانید. در نظر داشته باشید که امکان ثبت شعبه در شهری که دفتر مرکزی شرکت در مشهد به قرار دارد امکان‌پذیر نیست.

12 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر، مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در مشهد شامل انتخاب یک نام مناسب برای شرکت، مشخص کردن حوزه کاری، صاحبان امضا شرکت و.. است که برای دریافت اطلاعات دقیق می‌تونید با کارشناسان آواحساب در ارتباط باشید.

  1. سلام وقتتون بخیر، هزینه ثبت شرکت در مشهد بستگی به شرایط مختلفی داره که می‌تونید جهت اطلاعات کامل با کارشناسان آواحساب در ارتباط باشید.

  1. سلام جهت پاسخ این سوال و راهنمایی بیشتر می‌تونید از راه‌های ارتباطی با کارشناسان آواحساب در ارتباط باشید.

  1. سلام جهت پاسخ این سوال و راهنمایی بیشتر می‌تونید از راه‌های ارتباطی با کارشناسان آواحساب در ارتباط باشید.

 1. سلام یه سوال داشتم هزینه ثبت شرکت رو به صورت اقساطی هم میتونم پرداخت کنم؟

  1. سلام جهت پاسخ این سوال و راهنمایی بیشتر در مورد با نحوه پرداخت می‌تونید از راه‌های ارتباطی با کارشناسان آواحساب در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.7/5 - (16 امتیاز)

بروزرسانی شده در تاریخ 1403/02/02 ساعت 04:51