ثبت برند فرش

آنچه در این مقاله می‌خوانید:
عکس ثبت برند فرش

همه ما به دنبال داشتن یک کسب و کار بهتر و پرسودتر هستیم و نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا در حوزه کسب و کار خود موفقیت‌های بیشتری به دست آوریم. یکی از اولین قدم‌ها برای داشتن کسب و کاری بهتر و موفق‌تر ثبت برند است. ثبت برند فرش برای آن دسته از دوستانی که قصد دارند در زمینه خرید و فروش و تولید فرش فعالیت کنند، می‌تواند یک پل به سمت موفقیت باشد. همین موضوع باعث شده است تا تصمیم بگیریم در این مطلب به بررسی ثبت برند فرش بپردازیم و اطلاعات ضروری را در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین اگر متقاضی ثبت برند فرش هستید، مطالعه این مطلب می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد. 

مزیت ثبت برند فرش

از آنجایی که متخصصان فروش و موفقیت در کسب و کار توصیه می‌کنند ثبت برند فرش را جدی بگیرید، یک سوال بسیار مهم مطرح می‌شود که مزیت ثبت برند فرش چیست؟ یا به عبارت دیگر چه چیزی باعث می‌شود تا ثبت برند فرش مهم و ضروری تلقی شود؟

در پاسخ باید بگوییم که ثبت شرکت یا برند مزایای زیر را به دنبال خواهد داشت: 

      فعالیت قانونی

افرادی که نسبت به ثبت شرکت تعاونی و غیر تعاونی می‌پردازند و برند خود را ثبت می‌کنند، فعالیتشان قانونی شمرده می‌شود. همین موضوع باعث می‌گردد تا کسب و کار این دسته از افراد نسبت به کسب و کارهای ساده و بدون برند متمایز شود و حق و حقوق قانونی دریافت کند. اینگونه دیگر هیچ کس نمی‌تواند حقوق آن‌ها را ضایع کند‌.

●       ایجاد دارایی

تقریبا بیشتر کسانی که به آوا حساب برای ثبت برند فرش مراجعه می‌کنند، دوست دارند برندشان شهرت یابد. مشهور شدن یک برند نه تنها می‌تواند موفقیت‌های شغلی بسیاری را به همراه داشته باشد، بلکه خود نیز به عنوان یک دارایی شمرده می‌شود.

      بازاریابی بهتر و سریع‌تر

اگر یک برند ثبت شده داشته باشید، مسیر بازاریابی برای شما بسیار هموارتر خواهد شد. شما می‌توانید با تبلیغ نام تجاری خود تمامی محصولات‌تان را به یک باره تبلیغ کنید. 

      امکان دریافت وام و تسهیلات

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای داشتن یک برند امکان دریافت وام برای گسترش کسب و کار است. به عنوان یک کسب و کار نوبنیاد هرچه سرمایه بیشتری داشته باشید، می‌توانید موفق‌تر عمل کنید.  

مراحل ثبت برند فرش

به عنوان یک فرد متقاضی ثبت برند فرش ممکن است با این سوال روبه‌رو شوید که مراحل ثبت برند فرش چگونه است؟ در ادامه این مراحل را توضیح خواهیم داد: 

      ثبت آگهی اول

پس از اینکه مدارک لازم را جهت ثبت آگهی آماده کردید، و یک نام مناسب برای ثبت برند فرش برگزیدید، لازم است تا با پرداخت هزینه یک آگهی ثبت و برند خود را معرفی کنید. 

      مراجعه به سامانه مالکیت معنوی

پس از اینکه سی روز از ثبت آگهی گذشت، اظهارنامه شما ثبت می‌شود و می‌توانید به سامانه مالکیت معنوی مراجعه کنید و با پرداخت هزینه‌ای مشخص برندتان را ثبت کنید.

البته توجه داشته باشید که اگر برند شما قبلا ثبت شده باشد یا شاکی داشته باشد، به شما اجازه ثبت  نخواهد شد. 

      ثبت آگهی دوم

در آخرین مرحله لازم است تا شما برای دومین بار نام برد خود را به همراه معرفی محصولات‌تان آگهی کنید. در این مرحله نیز لازم است تا هزینه‌ای بابت ثبت آگهی دوم پرداخته شود. 

هزینه ثبت برند فرش

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای شما یا هر فرد دیگری شکل بگیرد، این است که هزینه ثبت برند فرش چقدر است؟

در پاسخ باید بگوییم که سرمایه لازم ثبت برند فرش به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد که برخی از مهم‌ترین این فاکتورها عبارتند از:

      آنلاین یا حضوری بودن خدمات دریافتی

خوشبختانه به دلیل پیشرفت‌های گسترده رخ داده در حوزه تکنولوژی امروزه می‌توان بسیاری از کارها را به صورت اینترنتی انجام داد. با دریافت خدمات به صورت اینترنتی هزینه‌های شما به طور قابل توجهی کاهش خواهد یافت. چرا که هزینه‌های رفت و آمد برای شما محاسبه نخواهد شد. این موضوع در هنگام ثبت برند فرش نیز صدق می‌کند. شما با ثبت برند فرش به صورت اینترنتی می‌توانید هزینه‌های خود را به طور قابل توجهی کاهش دهید. 

      مجموعه منتخب برای دریافت خدمات

اینکه شما کدام مجموعه را برای دریافت خدمات انتخاب کنید، نیز می‌تواند بر روی قیمت ثبت برند فرش تاثیر بگذارد. به همین دلیل توصیه می‌شود مجموعه‌ای انتخاب شود که هزینه کمتری بابت ارائه خدمات دریافت کند. 

بهترین مجموعه برای ثبت برند فرش

ممکن است این سوال برای شما پیش آید که بهترین مجموعه برای ثبت برند فرش کدام است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مجموعه ما که فعالیت خود را با نام تجاری آوا حساب آغاز کرده است، بهترین مجموعه برای دریافت خدمات است‌. از مهم‌ترین مزایای دریافت خدمات از مجموعه ما می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:

●       ارائه مشاوره رایگان

●       تیمی متخصص و کار بلد

●       دریافت هزینه کم بابت ارائه خدمات

●       ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن

امتیاز دهید!

بروزرسانی شده در تاریخ 1402/10/21 ساعت 09:44

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *