ثبت برند قالیشویی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:
تصویر برند قالیشویی

به عنوان فردی که علاقه دارید در حوزه قالیشویی به فعالیت و ارائه خدمات بپردازید، ثبت برند برای شما بسیار مهم است و می‌تواند کمک کند تا موفقیت‌های بیشتری در حوزه کاری خود به دست آورید. در واقع می‌توان گفت ثبت برند قالیشویی به قالیشویان این فرصت را خواهد داد تا درآمد بیشتری به دست آورند و در حوزه کاری خود بیشتر بدرخشند. اگر دوست دارید در این باره اطلاعات بیشتری به دست آورید، مطالعه این مطلب می‌تواند به شما بسیار کمک کند. 

مزایای ثبت برند قالیشویی

 ثبت برند قالیشویی

احتمالا شما هم چیزهایی در رابطه با ثبت شرکت شنیده‌اید. بسیاری از افراد بر این باورند که ثبت برند قالیشویی یا ثبت شرکت تضامنی و تعاونی می‌تواند پلی باشد به سمت موفقیت بیشتر. این موضوع باعث می‌شود تا بسیاری از مشتریان و دریافت کنندگان خدمات از آوا حساب این سوال مهم را مطرح کنند که مزیت ثبت برند قالیشویی چیست؟ آیا قالیشویانی که برند خود را ثبت می‌کنند مشمول دریافت خدمات مالیاتی خاصی می‌شوند؟

در پاسخ به این سوال و سوالات مشابه باید بگوییم که مزایای ثبت برند قالیشویی به شرح زیر است:

●   تبلیغات و بازاریابی

 اگر شما یک برند شناخته‌ شده داشته باشید مسیر تبلیغات و بازاریابی برای شما بسیار هموارتر خواهد بود. شما می‌توانید با کار کردن بر روی نام تجاری خود تمامی محصولات خود را به یک‌ باره تبلیغ کنید. این در حالی است که اگر برند ثبت شده‌ای نداشته باشید ممکن است تبلیغات و بازاریابی برای شما بسیار سخت و دشوار باشد. 

●       دریافت حقوق مشخص

 افرادی که برندی ثبت‌ شده دارند معمولا در برابر افراد حقوق مشخص شده‌‌ای نیز دارند. بدین معنی که هیچ‌ کس نمی‌تواند از برند آن‌ها سوء استفاده کند و محصولاتشان متمایز از سایر محصولات دانسته می‌شود. این موضوع باعث می‌گردد تا در صورت رخ دادن هرگونه اتفاق ناخوشایند دارنده برند امکان ثبت شکایت از فرد آسیب زننده را داشته باشد.

●       دریافت وام و امتیازات ویژه

ثبت برند قالیشویی در برخی از مواقع این امکان را به فرد خواهد داد که وام‌ها و امتیازات ویژه‌ای را دریافت و کسب‌وکار خود را بیشتر گسترش دهد. به همین دلیل اگر کسب و کاری نو‌پا دارید و می‌خواهید آن را گسترش دهید، توصیه می‌کنیم ثبت برند قالیشویی را جدی بگیرید و از آن غافل نشوید.

هزینه ثبت برند قالیشویی

تصویر  ثبت برند قالیشویی

به عنوان یک فرد متقاضی ثبت برند قالیشویی ممکن است با این سوال مهم روبه‌رو شوید که هزینه ثبت برند قالیشویی چقدر است و چگونه مشخص می‌شود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که قیمت ثبت برند قالیشویی با توجه به فاکتورهای زیر مشخص می‌شود:

 ●       هزینه ثبت اظهارنامه

در ابتدا لازم است که شما به اداره مالکیت معنوی مراجعه کنید و هزینه‌ای را بابت این کار پرداخت کنید. 

●       هزینه انتشار آگهی اول

پس از اینکه مالکیت معنوی برند شما تایید شد موظف خواهید بود با پرداخت هزینه‌ یک آگهی در رابطه با برند و محصولات خود در روزنامه رسمی چاپ کنید. 

●       هزینه حق‌الثبت

با گذشت یک ماه از آگهی اول نیاز است هزینه‌ای را بابت حق‌الثبت به اداره مالکیت پرداخت کنید. 

●       هزینه انتشار آگهی دوم

در این مرحله نیز نیاز است هزینه‌ای مجزا بابت انتشار آگهی مجدد پرداخت کنید.

این نکته را در نظر داشته باشید که بسته به مجموعه‌ای که برای دریافت خدمات انتخاب می‌کنید، هزینه‌ای که باید بابت این امر پرداخته شود، متفاوت خواهد بود.

امتیاز دهید!

بروزرسانی شده در تاریخ 1402/10/21 ساعت 09:44

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *